Skip to content

Przygotowanie do matury AS&A Level

Jesteśmy zarejestrowaną szkołą Cambridge Assessment International Education PL272, jedynej komisji egzaminacyjnej będącej w całości własnością wiodącego uniwersytetu na świecie – University of Cambridge. Wspieramy wszystkich uczniów w poszerzaniu ich oferty przedmiotowej poprzez naszą ofertę kursów Cambridge International AS & A Level. Przygotowanie na poziomie AS zazwyczaj trwa rok a na poziomie A dwa lata. Umożliwiamy również naszym najzdolniejszym uczniom tzw. ‘szybką i intensywną ścieżkę A Level’, która pozwala uczniom przygotować się do egzaminów A Level w jeden rok. Oferujemy wybór spośród 55 przedmiotów w niemal dowolnej kombinacji.

Wykaz aktualnych przedmiotów

kliknij link aby zobaczyć listę.

Ta elastyczność oznacza, że każdy może stworzyć swój zindywidualizowany program nauczania, a uczniowie mogą wybrać specjalizację w określonym obszarze przedmiotowym lub uczyć się szeregu niepowiązanych ze sobą przedmiotów. Na programie A Level wybór przedmiotów jest bardzo szeroki, w pierwszym roku nauki uczeń decyduje się zwykle na 4 przedmioty, a w drugim roku wybiera z nich kontynuację 3. Po pierwszym roku można podejść do egzaminu Advanced Subsidiary (AS Level), a po drugim A Level, na którym zdaje się zazwyczaj 3 wcześniej wybrane przedmioty. Programy nauczania rozwijają głębokie zrozumienie przedmiotów i umiejętności samodzielnego myślenia, dzięki czemu uniwersytety na całym świecie cenią i uznają kwalifikacje Cambridge International AS & A Level.

Tysiące uczniów co roku dostaje się na wiodące uniwersytety dzięki Cambridge International AS & A Level. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami już dziś a my pomożemy Ci dobrać odpowiednie przedmioty i odnieść sukces na międzynarodowej maturze A Level.