Skip to content

Doświadczona kadra z pasją

Nasi nauczyciele od dawna współpracują z zagranicznymi uczniami oraz realizują międzynarodowe programy, przygotowujące do amerykańskich czy brytyjskich egzaminów. Dzięki ich zaangażowaniu i kreatywności zajęcia nie są skupione wyłącznie na poszerzaniu wiedzy, ale również umiejętności praktycznych. Takich, które będą przydatne w procesie rekrutacyjnym, ale również i w innych sferach życia.

Wiedza to nie wszystko

Ważne jest zdobywanie wiedzy teoretycznej i akademickiej, ale prawdziwie istotny jest rozwój intelektu. Ucząc w sposób praktyczny i stosując nowoczesne metody nauczania z wykorzystaniem najnowszych trendów w edukacji rozbudzimy Twoją ciekawość świata. Z nami każdy uczeń zwiększy zdolność krytycznego myślenia, pobudzi swoją kreatywność, wzbogaci swoje kompetencje, nauczy się efektywnie zarządzać czasem oraz rozwinie swoje talenty.

Indywidualne podejście do ucznia

Nasze zajęcia prowadzone w sposób indywidualny lub w niewielkich grupach a program jest bardzo często dobierany do indywidualnych potrzeb i predyspozycji ucznia. Pozwala to precyzyjnie dopasować poziom nauczania – tak, aby nauka była efektywna i przynosiła najlepsze rezultaty, a jednocześnie dawała dużo radości. Nasi mentorzy i tutorzy.

Kompleksowe przygotowanie

Bez względu na to, czy chcesz zdawać maturę międzynarodową IB, A- Level, SAT czy oczekujesz pomocy przy rekrutacji na wyższą uczelnię – u nas znajdziesz pomoc i wsparcie. Czekają na Ciebie nie tylko nauczyciele i kursy z bogatym, ciekawym programem, dopasowanym do wymogów egzaminacyjnych i rekrutacyjnych, ale nasi doradcy aplikacyjni udzielą Ci wsparcia technicznego przy wypełnianiu dokumentów rekrutacyjnych, dopilnują wszystkich terminów zapewniając bezcenny spokój i komfort byś mógł studiować na wymarzonej uczelni.