Skip to content

Zajęcia online

Jesteśmy jedyną placówką w Polsce, która prowadzi kursy online do dyplomu IB, A Level i American High School Diploma. Zapewniamy szeroki wybór kursów obejmujących programy międzynarodowe i większość grup przedmiotowych. Nasze kursy online obejmują te same treści i przygotowują uczniów do takich samych egzaminów, jak tradycyjne kursy bezpośrednio prowadzone w naszej siedzibie.

Uczniowie dołączają do klasy złożonej z maksymalnie 30 osób z całego świata i otrzymują dostęp do treści kursu za pośrednictwem naszej internetowej platformy edukacyjnej. Treść jest podzielona na cotygodniowe lekcje: co tydzień będą wprowadzane nowe cele, aby pomóc uczniom systematycznie realizować program. Każdy uczeń otrzymuje dodatkowo opiekuna kursu, który monitoruje postępy oraz tworzy raporty dla uczniów i ich rodziców.

Dzięki połączeniu standardowej edukacji i lekcji online z nami, nasi uczniowie mają więcej elastyczności i możliwość rozwijania swoich umiejętności osobistych i społecznych, przygotowując się do kolejnego etapu edukacyjnego w ich życiu.

Skorzystaj z naszej wiedzy w zakresie nauki online i odkryj zupełnie nowe doświadczenie edukacyjne.

Zadzwoń i dowiedz się, jak działają nasze kursy!